robot-miimo-honda-lodz

Miimo: robot - kosiarka, który uwielbia kosić twój trawnik

Koszenie pozostaw Miimo.

Miimo jest perfekcjonistą. Skosi Twój trawnik tak, jak zechcesz, kiedy zechcesz i nie będziesz musiał nawet ruszyć palcem. Doskonale radzi sobie w czasie deszczu. Jest wystarczająco cichy, aby pracować nocą. Pozostawi Twój trawnik pięknie skoszony, bez ścinków trawy. Potrafi nawet sam naładować swoją baterię i od razu wrócić do pracy, podczas gdy Ty możesz się zająć własnym życiem.

 

miimo-ladowanie

Sam ładuje baterię

Miimo będzie kontynuował pracę tak długo, jak zechcesz. Ilekroć jego bateria wyczerpie się, on na swój sposób dotrze do swojego źródła zasilania, naładuje się i następnie bez problemu będzie kontynuował pracę.

 

 

miimo-halas

Jest cichy

Miimo pracuje bez względu na porę dnia. Jest wystarczająco cichy, aby pracować także nocą. Nigdy więc nie będzie przeszkadzał ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

 

 

kosi-bezpiecznie

Ścina trawę gdzie tylko
 i kiedy tylko chcesz
Niezależnie od wielkości i kształtu ogrodu, możesz zawsze uzyskać równo ścięty trawnik dzięki wcześniejszej konfiguracji każdej z 5 dostępnych stref Twojego trawnika. Jego programowalny zegar sprawia, że możesz dokonać wyboru co do tego, kiedy ma kosić, a kiedy zakończyć pracę.

 

 

konfiguracja

Jest skonfigurowany specjalnie dla Ciebie

Nie ma potrzeby, abyś martwił się o jego instalację, specjalista Autoryzowanego Dilera Hondy przyjedzie na miejsce i zrobi to za Ciebie. Powiedz mu tylko dokładnie jak, gdzie i kiedy chcesz mieć skoszony trawnik, a dokładnie w ten sposób będzie to zrobione. I nawet nie ruszysz palcem.

 

 

wodoodporny

Jest wodoodporny

Nie ma znaczenia, czy pada deszcz czy świeci słońce, Miimo jest zawsze gotowy do pracy. Działa niezależnie od panującej aury, dzięki czemu przez cały okres trwania sezonu koszenia nie musisz wstawiać go do zamkniętego pomieszczenia na czas opadów deszczu.

 

 

sterowanie

Pracuje ciężej i dłużej

Litowo-jonowe baterie Miimo działają dwa razy dłużej niż tradycyjne baterie wodorkowo-niklowe. Bateria w modelu HRM300 działa do 45 minut non-stop, natomiast w modelu HRM500 do 90 minut ciągłej pracy.

 

 

bezpieczenstwo

Posiada bezpieczniejsze ostrza

Miimo posiada trzy dwustronne ostrza tnące zrobione z wysokiej jakości plastycznej stali, poddanej odpowiedniej obróbce cieplnej. Dlatego nawet, gdy uderzą w jakikolwiek obiekt stały, ulegną wygięciu, ale nigdy nie całkowitemu połamaniu.

 

 

moc

Ma dużą moc

Dzięki mocnym 25W silniczkom napędzającym koła, Miimo kosi trawę wszędzie, gdzie tylko chcesz. Bez problemu wjeżdża na pochyłości terenu, utrzymując tor jazdy w linii prostej dzięki wbudowanemu czujnikowi kierunku. 56W silnik napędzający ostrza powoduje, że koszą nawet najgęstsze połacie trawy za jednym przejazdem.

 

 

odporny

Jest odporny

Miimo jest zrobiony z wysokiej jakości, odpornego na uderzenia i zarysowania materiału polimerowego, dzięki czemu wygląda jak nowy nawet po zakończeniu sezonu roboczego.

 

 

czuly

Jest czuły

Miimo wyczuwa czyjąś obecność poprzez swą ruchomą w zakresie 360° obudowę, dlatego też zatrzymuje się od razu w momencie, gdy wejdzie w kontakt z osobą lub zwierzęciem. Jest również delikatny dla samego trawnika i wystarczająco lekki, aby nie ugniatać trawy.

 

 

zdrowy

Pozostawia zdrowy trawnik, bez niepotrzebnych ścinków

Miimo kosi i mulczuje zarazem. Delikatne ścinki trawy pozostają głęboko w trawniku, jako naturalny nawóz, jednocześnie redukując ilość chwastów. Co więcej, ścinki nie będą przyklejać się do butów czy ubrania.

 

 

ochrona

Jest chroniony

Istnieje możliwość zabezpieczenia elementów sterujących Miimo za pomocą numeru PIN. Jeśli urządzenie zostanie podniesione, uruchamia alarm i natychmiast przerywa pracę. W takim przypadku Miimo wznowi pracę jedynie wtedy, gdy zostanie wprowadzony prawidłowy numer PIN.

 

 

 

 

 


honda-logo3
logo cornea

HONDA-ŁÓDŹ   ul. Parkowa 8,    93-570 Łódź,     tel. 42 63 73 100,    e-mail : info@honda-lodz.com