MASZYNY OGRODNICZE

KOSIARKI HONDA

KOSIARKI TRAKTOROWE

CIĄGNIKI JEDNOOSIOWE

GLEBOGRYZARKI

KOSY HONDA

kosiarki

traktorki

ciagniki

glebogryzarki

wykaszarki

HONDA VERSATOOL

WERTYKULATORY

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU

DMUCHAWA DO LIŚCI

OPRYSKIWACZ SPALINOWY

versatool_ico

wertykulator

nozyce

dmuchawy

opryskiwacze

Wprowadzane od wielu lat innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami użytymi do produkcji urządzeń pozwalają nam oferować szeroką i kompletną gamę urządzeń do pielęgnacji zieleni. Niezależnie od tego czy interesują Cię urządzenia do przydomowego ogródka czy też potrzebujesz profesjonalnych maszyn do dużych terenów zielonych, Aries Power Equipment może zaproponować Ci niezawodne, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenia.

Zróżnicowana oferta kosiarek umożliwia wybór odpowiedniego modelu – od lekkich kosiarek serii IZY, połączenia  łatwości obsługi, funkcjonalności i trwałości maszyny, poprzez kosiarki serii HRX, w których zastosowano najnowocześniejsze technologie i super trwałe materiały, do  profesjonalnych kosiarek serii HRH i UM.

kosiarka-_Honda_hrx4

Kosiarki Honda są zaprojektowane "z myślą o trawie". Dbałość o trawnik to nie tylko koszenie, podlewanie. To także nawożenie, aeracja i usuwanie opadłych liści. W tym żeby Twój trawnik wyglądał pięknie od wczesnej wiosny aż do momentu, kiedy nastaną mrozy i przykryje go śnieg, pomoże ci kosiarka HONDA HRX. Dzięki innowacyjnym systemom kosiarka HRX to prawdziwy wielofunkcyjny robot do trawy. Na wiosnę aerator, wystarczy tylko wymienić noże tnące na belkę aeratora, na jesień odkurzacz do liści, niczego nie trzeba nawet wymieniać.

 

Dla osób, które chcą zadbać o duże powierzchnie trawiaste idealnym rozwiązaniem są kosiarki traktorowe. Traktorki Honda mogą pracować zarówno w ogrodach przydomowych jak i na dużych terenach zieleni miejskiej, a to dzięki odpowiednio dobranym silnikom oraz rozwiązaniom technologicznym zapewniającym zwrotność urządzeń.

Do precyzyjnego koszenia miejsc niedostępnych dla kosiarek, lub też wysokiej trawy i zarośli, oferujemy sześć modeli kos napędzanych zminiaturyzowanymi silnikami czterosuwowymi, oferującymi doskonały współczynnik mocy do wagi, a także charakteryzującymi się niską emisją spalin.

kosa_Honda4

Te same lekkie silniki stanowią również jednostki napędowe innych urządzeń niezbędnych do kompleksowej pielęgnacji ogrodu. Nożyce do żywopłotu, opryskiwacz do ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami oraz bardzo wygodna i wydajna dmuchawa, niezbędna przy pracach wykończeniowych w ogrodzie, stanowią dopełnienie oferty Aries Power Equipment w zakresie urządzeń do pielęgnacji zieleni.

Dla osób zakładających ogród czy też trawnik oraz osób prowadzących prace w warzywniku niezastąpiona będzie jedna z naszych glebogryzarek, za pomocą której łatwo i szybko przeprowadzisz ciężkie prace spulchniające glebę
.

glebogryzarka_Honda4

Natomiast profesjonale glebogryzarki i ciągniki jednoosiowe współpracujące z dużą ilością opcjonalnego osprzętu, to idealne maszyny dla zawodowych ogrodników, firm zakładających ogrody, prowadzących szkółki oraz uprawiających warzywa. Zestaw składający się z ciągnika jednoosiowego, zamiatarki,  kosiarki i przyczepki jest od dawna doceniany przez ekipy wykonujące prace komunalne.

ciagnik_Honda4

honda-logo3
logo cornea

HONDA-ŁÓDŹ   ul. Inflancka 8,    91-857 Łódź,     tel. 42 63 73 100,    e-mail : info@honda-lodz.com